מערכת סינון וחסכון כלכלי

 

 

מערכת סינון דירתית וחיסכון כספי

 

תקציר המאמר:

מערכת סינון דירתית "משפחתית", של "שלבי תעשיות", חוסכת בזבוז כספי ניכר, בעזרת מערכת המסננים המופרדת שלה, אשר מונעת החלפות מיותרות של מסנן האב''כ היקר

 

החלק הראשון של המאמר מתאר את מנגנון הסינון הכפול של מערכת סינון דירתית 'משפחתית', הכולל את מסנן האבק ומסנן האב''כ. החלק השני של המאמר מתאר כיצד ההפרדה בין שני המסננים יכולה לחסוך עשרות אלפי שקלים לבעל המערכת. 

 

מהו מנגנון הסינון הכפול של מערכת סינון דירתית "משפחתית"?

למערכת סינון דירתית "משפחתית" של "שלבי תעשיות" יש מנגנון סינון כפול נפרד, שאפשר לשלוט בהפעלתו בקלות רבה.

המערכת כוללת מסנן אב''כ (מצב סינון) ומסנן אבק (מצב אוורור).

 

מסנן אב''כ  - מצב סינון:  במקרה של התרעת אב"כ (התקפה בנשק אטומי, ביולוגי או כימי), המשתמש מעביר את המערכת בקלות למצב "סינון". במצב זה מסנן האב"כ מופעל וממלא את ייעודו במלואו. יתרה מכך, כל זמן שמדובר בהתראות שווא והמסנן לא סינן חומרים רעילים, אפשר לסיים את פעילותו עם צפירות ההרגעה ולהחזיר את המערכת למצב "אוורור" (שימוש בבמסנן האבק בלבד).

 

צפו בסרטון המציג את אחד מאיומי האב''כ - איום בנשק ביולוגי

 

מסנן אבק - מצב אוורור: בעת התראות מלחמה קונבנציונאלית (גראדים, קסאמים, קטיושות וכו') המערכת פועלת על מצב אוורור - ומספקת לשוהים בממ"ד אוויר צח באמצעות שימוש במסנן האבק. מסנן האב"כ, לעומת זאת, אינו מופעל כלל והוא שומר על כשירותו לעת הצורך.

 

 כיצד מנגנון הסינון הכפול מאפשר חסכון כלכלי ניכר?

 

א. חיסכון כספי בזכות מסנן האב"כ -

בשונה ממערכות סינון אחרות לממ"ד, ב'משפחתית' אין צורך להפעיל את מסנן האב"כ, לחינם בעת התקפה קונוונציונלית. המערכת מאפשרת לעקוף אותו (תוך שימוש במסנן האבק בלבד) מבלי להשתמש כלל במסנן האב"כ. כך חוסכת 'משפחתית' את הצורך והעלות בהחלפת מסנן אב"כ לאחר התראות קונוונציונליות בלבד.

יתרה מכך, גם אם בעל המערכת הפעיל את מסנן האב''כ של "משפחתית" ולאחר מכן התברר כי מדובר באיום שווא, ניתן לסגור

את המסנן בצורה קלה וידידותית עם פקקים ייעודיים ולהחזיר את המסנן לכשירותו.

 

 

המשמעות: אם מפעילים את ה'משפחתית' במצב סינון אב"כ וההתרעה אינה מתממשת, אפשר לסגור את המסנן ולמנוע את החלפתו היקרה.  

 

בנקודה זו חשוב להדגיש כי מחיר מסנן אב''כ עולה 1300 שקלים לערך. אי-הפעלתו במרוצת השנים יכולה לחסוך עשרות אלפי שקלים לבעל המערכת.


ב. מסנן האבק וחסכון כלכלי:

 

היכולת לנקות בנפרד את מסנן האבק ולהחזירו לכשרות, מונעת את סתימתו.

 

  פעולת הניקוי היא פשוטה להפליא: משחררים 4 ברגי ברז נוחים לפתיחה בכף היד על מכסה המסנן, מוציאים את המסנן, מכניסים אותו לשקית סגורה טופחים עליו מספר פעמים, כדי שהאבק ינשור ממנו ויישאר בשקית, מחזירים את המסנן למקומו, וסוגרים את מכסה המסנן עם ארבעת הברגים.

 

 

כך בקלות מערכת סינון דירתית "משפחתית" מוכנה לשימוש נוסף עם מסנן האבק. כך חוסכים את עלותם של מסנני אבק חדשים במקרה של התרעות חוזרות ונשנות.

 

לסיכום:

מנגנון הסינון הכפול מייחד את מערכת סינון דירתית "משפחתית" של "שלבי תעשיות", משאר המערכות הקיימות בשוק. מנגנון זה מייטיב עם קהל הצרכנים בשני מובנים מהותיים: ראשית, המנגנון מבטיח הגנה מכסימלית לשוהים במרחב המוגן; ושנית, המנגנון מבטיח את החיסכון הכלכלי הרחב ביותר, אשר יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים במרוצת השנים.  

 
כל הזכויות שמורות ל- שלבי תעשיות בע"מ | בניית אתרים dooble